-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з виготовлення покажчиків назв вулиць та номерів будівель
Тендер Prozorro UA-2023-09-20-007853-a
Торги відмінено
816 750.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 083.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 083.75 UAH
Номер:
e79948b3c1f844e090e4d8cf27558bd4
Внутрішній номер закупівлі:
19030060
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-20-007853-a
Замовник:
Виконавчий комітет Фортечної районної у місті Кропивницькому ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04055268
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, вулиця Гоголя, будинок 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шамшур Тетяна Миколаївна 380995578188 vkkirov@krmr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
816 750.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.09.2023 13:42 - 25.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
20.09.2023 13:42 - 28.09.2023 00:00
Аукціон:
28.09.2023 13:06 - 28.09.2023 14:11
Період кваліфікації:
з 28.09.2023 14:11
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
ac66613c7f774b9fa7b787e6538dfd65
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
«відмінити відкриті торги з особливостями, по закупівлі «Послуг з виготовлення покажчиків назв вулиць та номерів будівель (ДК 021:2015 (CPV): 79820000-8 Послуги, пов’язані з друком )», у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень».
Період оскарження:
02.10.2023 09:44 - 13.10.2023 00:00
Дата опублікування:
02.10.2023 09:44
Дата виконання:
13.10.2023 00:03
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴816 750.00 Послуги з виготовлення покажчиків назв вулиць та номерів будівель