-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Екологічні вимоги
Забезпечення екологічно безпечного збирання, перевезення, зберігання, оброблення, видалення відходів виробництва, одержання і застосування біоцидів та фітофармацевтичних препаратів, включно з відходами пестицидів та гербіцидів, які не відповідають стандартам, мають прострочений термін придатності чи не придатні для використання за призначенням (код А4030) біля с. Алтестове отруто могильник. ДК 021:2015 - 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
Тендер Prozorro UA-2023-09-18-007987-a
Завершена
13 981 659.51
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 69 908.30 UAH
мін. крок: 0.5% або 69 908.30 UAH
Номер:
4a02c549b8934e1c9dab09f69faa5803
Внутрішній номер закупівлі:
19000411
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-18-007987-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38721915
-
Адреса:
65107, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Канатна, буд. 83
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Тетяна Шевчук +380487283505 tshevchuk@odessa.gov.ua http://ecology.odessa.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
13 981 659.51 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.09.2023 14:15 - 23.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
18.09.2023 14:15 - 26.09.2023 14:17
Аукціон:
27.09.2023 12:48 - 27.09.2023 13:11
Період кваліфікації:
27.09.2023 13:11 - 28.09.2023 14:06
Період завантаження договору:
04.10.2023 00:00 - 14.10.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴13 981 659.51 абезпечення екологічно безпечного збирання, перевезення, зберігання, оброблення, видалення відходів виробництва, одержання і застосування біоцидів та фітофармацевтичних препаратів, включно з відходами пестицидів та гербіцидів, які не відповідають стандартам, мають прострочений термін придатності чи не придатні для використання за призначенням (код А4030) біля с. Алтестове отруто могильник.