-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Нафта і дистиляти
Тендер Prozorro UA-2023-09-17-000249-a
Торги не відбулися
50 355.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 503.56 UAH
мін. крок: 1% або 503.56 UAH
Номер:
d57adc7d35564165b7bf4b4de8fa7783
Внутрішній номер закупівлі:
18992095
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-17-000249-a
Замовник:
Комунальна установа "Центральний міський стадіон"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32004142
-
Адреса:
54015, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Спортивна, 1/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Володимир Коссе +380512563456 central.city.stadium@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
50 355.80 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.09.2023 16:53 - 22.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
17.09.2023 16:53 - 25.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴50 355.80 Нафта і дистиляти (бензин А-95)