-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2023-09-15-011364-a
Торги не відбулися
398 948.75
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 994.74 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 994.74 UAH
Номер:
eaeca08915204fc19b56d90ac64304d7
Внутрішній номер закупівлі:
18989024
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-15-011364-a
Замовник:
ВОЛИНСЬКА ДЕРЖАВНА ОБЛАСНА УНІВЕРСАЛЬНА НАУКОВА БІБЛІОТЕКА ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02221969
-
Адреса:
43025, Україна, Волинська область, м. Луцьк, ВУЛ. ШОПЕНА, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Аліна Богдан +0332722237 alinalutsk@gmail.com http://www.ounb.lutsk.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
398 948.75 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.09.2023 15:46 - 20.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
15.09.2023 15:46 - 23.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴398 948.75 Природний газ