-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
поточний ремонт внутрішніх підвальних приміщень Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка за адресою: бульвар Т. Шевченка, 6 м. Тернопіль
Тендер Prozorro UA-2023-09-15-007772-a
Завершена
427 090.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 135.45 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 135.45 UAH
Номер:
d0a69aedaeb94c42aee269f540b7b21f
Внутрішній номер закупівлі:
18985410
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-15-007772-a
Замовник:
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ОБЛАСНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМ. Т.Г.ШЕВЧЕНКА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02225737
-
Адреса:
46001, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, БУЛЬВАР Т.ШЕВЧЕНКА, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ангеліна Гак +380673509770 ternopilteatr@ukr.net http://theatre.te.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
427 090.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.09.2023 13:43 - 20.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
15.09.2023 13:43 - 23.09.2023 00:00
Період кваліфікації:
23.09.2023 00:01 - 25.09.2023 10:46
Період завантаження договору:
01.10.2023 00:00 - 11.10.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴427 090.00 поточний ремонт внутрішніх підвальних приміщень Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка за адресою: бульвар Т. Шевченка, 6 м. Тернопіль