-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з прибирання
Тендер Prozorro UA-2018-04-04-001538-a
Торги не відбулися
114 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 200.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 200.00 UAH
Номер:
4f497ab5cb8a4f839ba2eaa59c0f6735
Внутрішній номер закупівлі:
1898538
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-04-04-001538-a
Замовник:
Публічне акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України» (філія публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» «Сумська регіональна дирекція»)
×
-
Код ЄДРПОУ:
40020661
-
Адреса:
40021, Україна, Сумська область, м. Суми, вул. Петропавлівська, 125
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лариса Горб +380542779119,+380997408785 trksumy@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
114 600.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
200.00 UAH
Період уточнення:
04.04.2018 14:58 - 09.04.2018 16:00
Період прийому пропозицій:
04.04.2018 14:58 - 19.04.2018 16:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з прибирання
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БЕЗПЕКА-АРС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38724448
-
Контактна особа:
Андрій +380956459345 info_bezpeka.ars@ukr.net
-
Адреса:
40034, Україна, Сумська область, місто Суми, ВУЛИЦЯ Д.КОРОТЧЕНКА, будинок 37, квартира 241
Початкова пропозиція
108 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
108 600.00 UAH з ПДВ
Документи
20
Скарги
0