-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ код ДК 021:2015:09120000-6 «Газове паливо» (ДК 021:2015 09123000-7 Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2023-09-14-011629-a
Торги не відбулися
2 152 005.70
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 21 520.06 UAH
мін. крок: 1% або 21 520.06 UAH
Номер:
00c6be73faf7465f985ed872d4af645c
Внутрішній номер закупівлі:
18974277
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-14-011629-a
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Залозецької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41427775
-
Адреса:
47234, Україна, Тернопільська область, Тернопільський р-н, смт. Залізці, вул. Шевченка, буд. 64
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Жураковська +380977624153 zakupki_@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 152 005.70 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.09.2023 15:47 - 19.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
14.09.2023 15:47 - 22.09.2023 09:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 152 005.70 Природний газ код ДК 021:2015:09120000-6 «Газове паливо» (ДК 021:2015 09123000-7 Природний газ)