-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2023-09-14-011206-a
Торги не відбулися
70 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 350.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 350.00 UAH
Номер:
0c42bd8a95984ac7a7f1a5e7ba4f357a
Внутрішній номер закупівлі:
18973810
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-14-011206-a
Замовник:
Пустомитівська міжрайонна державна лабораторія Держпродспоживслужби
×
-
Код ЄДРПОУ:
00701228
-
Адреса:
81105, Україна, Львівська область, Наварія, Львівська обл., Пустомитівський р-н., с.Наварія, вул.Львівська -139
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Брановська Надія Павлівна +380674535475 Pustomvetmed@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
70 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.09.2023 15:34 - 19.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
14.09.2023 15:34 - 22.09.2023 01:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴70 000.00 Природний газ