-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Газове паливо (Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2023-09-13-007514-a
Торги не відбулися
733 171.79
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 331.72 UAH
мін. крок: 1% або 7 331.72 UAH
Номер:
bb3868f86861446187e95ce6635b1291
Внутрішній номер закупівлі:
18954831
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-13-007514-a
Замовник:
БОБРИНЕЦЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
06688167
-
Адреса:
27200, Україна, Кіровоградська область, місто Бобринець, вулиця Каштанова, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Василенко +380968544075 cabinet.2byx@i.ua https://bobrinternat.klasna.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
733 171.79 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.09.2023 13:38 - 18.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
13.09.2023 13:38 - 21.09.2023 14:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴733 171.79 Газове паливо (Природний газ)