• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт з усунення аварії, зняття асфальтобетонного покриття та укладання фігурних елементів мощення (ФЕМ) в Житомирському дошкільному навчальному закладі № 46 за адресою: провулок Шкільний, 6 (ДК 021:2015: 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)

Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу, що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону. Інформація про відсутність підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі згідно з п.47 Особливостей. З урахуванням обсягу фінансування видатків замовника до розгляду не приймається тендерна пропозиція, ціна якої є вищою ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена замовником в оголошенні про проведення цих відкритих торгів. Закупівля оголошена відповідно постанови КМУ №1178 від 12.10.2022р. Місцезнаходження замовника - 10025, м.Житомир, провулок Шкільний, 6. Категорія замовника – пункт 3 частина 4 стаття 2 Закону України «Про публічні закупівлі» - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої цієї статті. Вид закупівлі - відкриті торги з особливостями

Торги не відбулися

860 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 600.00 UAH
Номер: a1dd80d0ea4d4777b3c19a59b19c8bea
Внутрішній номер закупівлі: 18946736
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-09-12-014158-a   
Замовник: Житомирський дошкільний навчальний заклад № 46
Контактна особа: Желєзна Тетяна Миколаївна +380673954771 byxgalteria-dnz46@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 860 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 12.09.2023 19:22 - 17.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 12.09.2023 19:22 - 20.09.2023 00:00
Період кваліфікації: 20.09.2023 00:01 - 25.09.2023 19:56

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴860 000.00 Поточний ремонт з усунення аварії, зняття асфальтобетонного покриття та укладання фігурних елементів мощення (ФЕМ) в Житомирському дошкільному навчальному закладі № 46 за адресою: провулок Шкільний, 6 (ДК 021:2015: 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)