• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 – 09120000-6 «Газове паливо» (природний газ)

Торги не відбулися

271 152.72 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 711.15 UAH
Номер: 9c6cc6c43e1244fb80cdf6a72ba01cec
Внутрішній номер закупівлі: 18936185
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-09-12-003579-a   
Замовник: Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області
Контактна особа: Урсатьєва Наталія Анатоліївна +380636875440 tenderdpss@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 271 152.72 UAH з ПДВ
Період уточнення: 12.09.2023 11:03 - 17.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 12.09.2023 11:03 - 20.09.2023 10:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴271 152.72 ДК 021:2015 – 09120000-6 «Газове паливо» (природний газ)