-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання (Захищений носій ключової інформації Token)
Тендер Prozorro UA-2023-09-11-012395-a
Завершена
6 768 300.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 33 841.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 33 841.50 UAH
Номер:
2fcb25de276446d7b7e5c8962c885c70
Внутрішній номер закупівлі:
18930320
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-11-012395-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) УПРАВЛІННЯ ОПЕРАТИВНОГО ЗВ'ЯЗКУ ТА ЕЛЕКТРОННИХ КОМУНІКАЦІЙ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23000385
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Гончара Олеся, буд. 55-А
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Cтаніслав Беседін +380955745055 besedinstanislav5@gmail.com https://uoz.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
6 768 300.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.09.2023 16:33 - 16.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
11.09.2023 16:33 - 19.09.2023 00:00
Період кваліфікації:
19.09.2023 00:01 - 19.09.2023 13:03
Період завантаження договору:
25.09.2023 00:00 - 05.10.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 768 300.00 Захищений носій ключової інформації Token