-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Бедро курки охолоджене, Філе курки охолоджене
Тендер Prozorro UA-2018-04-03-000113-b
Завершена
247 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
dc7f0f5c91f24ee692e7bbd1bbbdca55
Внутрішній номер закупівлі:
1892537
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-04-03-000113-b
Замовник:
Дунаєвецька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04406414
-
Адреса:
32413, Україна, Хмельницька область, селище міського типу Дунаївці, вул. Чорновола, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Залагаєв Олександр Семенович +380385871236 smtdun.rada@ukr.net http://www.sdunrada.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до оголошення про проведення відкритих торгів № UA-2018-02-02-001574-b, яке оприлюднене 02.02.2018 року, було розпочато проведення процедури відкритих торгів на закупівлю «М’ясо: код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 15110000-2 (Бедро курки охолоджене, Філе курки охолоджене), однак до участі у процедурі закупівлі було подано лише одну тендерну пропозицію. У зв’язку із цим, електронною системою закупівель автоматично 18 лютого 2018 року відмінено торги на підставі а.4. ч.1 ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі» (подання для участі в них менше двох тендерних пропозицій), що підтверджується звітом про результати проведення процедури закупівлі від 18 лютого 2018 року. Проте, у Замовника торгів надалі існує потребу в закупівлі «М’ясо: код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 15110000-2 (Бедро курки охолоджене, Філе курки охолоджене), тому було повторно розпочато проведення процедури закупівлі. Відповідно до оголошення про проведення відкритих торгів № UA-2018-02-19-000291-b, яке оприлюднене 19.02.2018 року, замовником було повторно розпочато проведення закупівлі «М’ясо: код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 15110000-2 (Бедро курки охолоджене, Філе курки охолоджене). До участі у повторній процедурі закупівлі було подано лише одну тендерну пропозицію. Електронною системою закупівель автоматично 07 березня 2018 року відмінено торги на підставі а.4. ч.1 ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі» (подання для участі в них менше двох тендерних пропозицій), що підтверджується звітом про результати проведення процедури закупівлі від 07 березня 2018 року. Однак, у Замовника торгів надалі існує потреба в закупівлі «М’ясо: код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 15110000-2 (Бедро курки охолоджене, Філе курки охолоджене). Пунктом 4 ч.2 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачено можливість застосування переговорної процедури закупівлі, якщо замовником торгів було двічі відмінено процедуру закупівлі через відсутність достатньої кількості учасників. Враховуючи вищевказане, процедурою закупівлі на придбання «М’ясо: код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 15110000-2 (Бедро курки охолоджене, Філе курки охолоджене) зазначити - «Переговорна процедура закупівлі», яка проводитиметься на підставі п.4 ч.2 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі» (якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації).
Очікувана вартість:
247 500.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бедро курки охолоджене
Кількість
1700 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
32413, Україна, Хмельницька область, Дунаєвецький р-н, загальноосвітні та дошкільні навчальні заклади Дунаєвецької селищної ради
На карті
Філе курки охолоджене
Кількість
1000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
32413, Україна, Хмельницька область, Дунаєвецький р-н, загальноосвітні та дошкільні навчальні заклади Дунаєвецької селищної ради
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Адамчук Н.М.
Оскарження: 03.04.2018 10:37 - 14.04.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2680315900
-
Контактна особа:
Адамчук Наталія Миколаївна 0678567251
-
Адреса:
32413, Україна, Хмельницька область, Дунаєвецький р-н, смт. Дунаївці, вул. Сагайдачного, буд. 24
Оскарження: 03.04.2018 10:37 - 14.04.2018 00:00
Ціна пропозиції
247 500.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.04.2018 11:03
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
e8f060852e364e00a7f3fdc3a27e23cb
Ідентифікатор договору:
UA-2018-04-03-000113-b-b1
Постачальник:
ФОП Адамчук Н.М.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2680315900
-
Контактна особа:
Адамчук Наталія Миколаївна 0678567251
-
Адреса:
32413, Україна, Хмельницька область, Дунаєвецький р-н, смт. Дунаївці, вул. Сагайдачного, буд. 24
Номер договору:
18/2018
Сума договору:
247 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.04.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
18.04.2018 00:00
Статус:
Підписаний