• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Капітальний ремонт внутрішньоквартального проїзду по вул. Паркова в смт Слобожанське Дніпровського району Дніпропетровської області. Коригування.; 45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь за ДК 021:2015 єдиного закупівельного словника

Торги відмінено

10 217 436.60 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 51 087.18 UAH
Номер: c9c8f969f717429985c1c474139d04d0
Внутрішній номер закупівлі: 18914286
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-09-08-010981-a   
Замовник: ВІДДІЛ З ПИТАНЬ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, БЛАГОУСТРОЮ, РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТРАНСПОРТУ СЛОБОЖАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Контактна особа: Ганна Безсмертна 380567199150 gkh@slobozhanska-gromada.gov.ua http://slobozhanska-gromada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 10 217 436.60 UAH з ПДВ
Період уточнення: 08.09.2023 15:39 - 13.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 08.09.2023 15:39 - 16.09.2023 17:00
Аукціон: 18.09.2023 11:05 - 18.09.2023 11:40
Період кваліфікації: з 18.09.2023 11:40

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: c04deb68155349fa9f6dbf9fcca02044
Причина скасування: Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: У зв'язку з поновленням процедури закупівлі UA-2023-08-09-004905-a виникла необхідність у відміні другої процедури на закупівлю «Капітальний ремонт внутрішньоквартального проїзду по вул. Паркова в смт Слобожанське Дніпровського району Дніпропетровської області. Коригування.; 45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь за ДК 021:2015 єдиного закупівельного словника» (ідентифікатор закупівлі UA-2023-09-08-010981-a) через відсутність подальшої потреби саме в цій процедурі закупівлі.
Період оскарження: 26.09.2023 11:48 - 07.10.2023 00:00
Дата опублікування: 26.09.2023 11:48
Дата виконання: 07.10.2023 00:02
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴10 217 436.60 Лот 1.