• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги по збиранню врожаю сої комбайном (код ДК 021:2015 - 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції)

Пунктом 13 Особливостей встановлено, що придбання замовниками: - Товарів і послуг (крім послуг поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, - Послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень - Робіт, вартість яких становить або перевищує 1.5 млн. гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проєкт договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта , з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації ( крім вимог, визначених пунктом 44 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.17.08.2023 р. через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником, відкриті торги щодо Закупівлі автоматично відмінені електронною системою закупівель відповідно до п.48 Особливостей.( Ідентифікатор закупівлі UA-2023-08-09-008525-a)

Завершена

142 799.80 UAH з ПДВ
Номер: 9e44085131a745fb8ddf161608d588c4
Внутрішній номер закупівлі: 18912918
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-09-08-009607-a   
Замовник: ДПТНЗ "Професійний аграрний ліцей" м.Кобеляки
Контактна особа: Оберемко Вікторія Олексіївна +380534331448 buhh43@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 142 799.80 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги по збиранню врожаю сої комбайном
Код ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції
Кількість 51 гектар
Період постачання до 20.09.2023
Місце постачання 39200, Україна, Полтавська область, село Ганджівка, вулиця Кобеляцька,1 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фермерське господарство "Червоні квіти"
Ціна пропозиції 142 799.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.09.2023 14:56
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 96e0d6a8018340848da2ed4c436a0cbf
Ідентифікатор договору: UA-2023-09-08-009607-a-b1
Постачальник: Фермерське господарство "Червоні квіти"
Номер договору: 1/291-с
Сума договору: 142 799.80 UAH з ПДВ
Сума договору: 118 999.83 UAH без ПДВ
Період дії договору: до 31.12.2023 23:59
Дата підписання: 08.09.2023 00:00
Статус:
Виконаний
договір
pdf
соя обгрунтування.pdf
p7s
sign.p7s