-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання
Тендер Prozorro UA-2023-09-08-007419-a
Торги відмінено
200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 000.00 UAH
Номер:
27d9ba587bf240cf8d756ffe2023290e
Внутрішній номер закупівлі:
18910725
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-08-007419-a
Замовник:
КНП "Городоцька центральна лікарня" Городоцької міської ради Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01997863
-
Адреса:
81500, Україна, Львівська область, Городок, вул. Коцюбинського, 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Фалинський Павло Омелянович +380323130148 gorcrl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.09.2023 15:45 - 15.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
08.09.2023 15:45 - 18.09.2023 14:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
9a360b464f544ba3b9a0eeaade50af29
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель ( ненакладення електронного цифрового підпису на нову редакцію тендерної документації).
Період оскарження:
15.09.2023 12:51 - 26.09.2023 00:00
Дата опублікування:
15.09.2023 12:51
Дата виконання:
26.09.2023 00:02
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴200 000.00 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання