-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
масло вершкове фасоване
Тендер Prozorro UA-2018-03-12-000578-a
Завершена
4 297 359.72
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 731.43 UAH
мін. крок: 0% або 731.43 UAH
Номер:
a9b0455cb59e4088b6c47cafa0d43114
Внутрішній номер закупівлі:
1889669
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-03-12-000578-a
Замовник:
Департамент освіти та науки Одеської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145398
-
Адреса:
65039, Україна, Одеська область, Одеса, вул.Канатна,134
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Золотко Катерина Андріївна +380487763024 zolotko2001@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
4 297 359.72 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.03.2018 14:17 - 18.03.2018 13:22
Період прийому пропозицій:
12.03.2018 14:17 - 28.03.2018 14:22
Аукціон:
29.03.2018 12:41 - 29.03.2018 15:07
Період кваліфікації:
29.03.2018 15:07 - 03.04.2018 12:33
Період завантаження договору:
29.03.2018 15:07 - 18.04.2018 15:07
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴1 057 099.56 заклади освіти Київського району м. Одеси
- Лот №2 ₴975 870.00 заклади освіти Малиновського району м. Одеси
- Лот №3 ₴869 918.40 заклади освіти Приморського району м. Одеси,
- Лот №4 ₴1 248 184.20 заклади освіти Суворовського району м. Одеси
- Лот №5 ₴146 287.56 заклади освіти, підпорядковані департаменту освіти та науки ОМР