-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Охоронні послуги
Тендер Prozorro UA-2018-04-05-001305-c
Завершена
236 880.00
UAH з ПДВ
Номер:
10266b8dd261455b96c807250d25bd46
Внутрішній номер закупівлі:
1889620
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-04-05-001305-c
Замовник:
Марківське об’єднане управління Пенсійного фонду України Луганської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41247405
-
Адреса:
92400, Україна, Луганська область, Марківка, вул. Центральна, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Скиртач Наталія Олексіївна +380646491487 markiv24r.lg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до п. 4 абзацу 2 статті 35 Закону України "Про публічні закупівлі", переговорна процедура закупівель застосовується у випадку, якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, у даному випадку закупівлі оголошені 19.02.2018 року та 15.03.2018 року відмінені через відсутність учасників
Очікувана вартість:
236 880.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Охоронні послуги
Кількість
1 штуки
Період постачання
16.04.2018 - 31.12.2018
Охоронні послуги
Кількість
1 штуки
Період постачання
16.04.2018 - 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Охоронне агенство"Броня Мега Люкс"
Оскарження: 05.04.2018 16:28 - 16.04.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39627963
-
Контактна особа:
Сабіржанова Римма Карімжанівна 0954017161
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Донецька, б.5 кв.6
Оскарження: 05.04.2018 16:28 - 16.04.2018 00:00
Ціна пропозиції
236 880.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.04.2018 16:31
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
91dad2307470416a829053384b20c4bd
Ідентифікатор договору:
UA-2018-04-05-001305-c-c1
Постачальник:
ТОВ "Охоронне агенство"Броня Мега Люкс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39627963
-
Контактна особа:
Сабіржанова Римма Карімжанівна 0954017161
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Донецька, б.5 кв.6
Номер договору:
12
Сума договору:
236 880.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.04.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
17.04.2018 00:00
Статус:
Підписаний