-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації заходів: " Хакатон 1, Хакатон 2, «Полігон 1» (2 дні), «Полігон 2» (2 дні), «Мітап 1», «Мітап 2», «Мітап 3», «Мітап 4», «Мітап 5», «Мітап 6»"
Тендер Prozorro UA-2023-09-06-015055-a
Торги відмінено
3 093 321.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 30 933.21 UAH
мін. крок: 1% або 30 933.21 UAH
Номер:
03a319dff6064fc29f0d6d0d9cb99339
Внутрішній номер закупівлі:
18888336
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-06-015055-a
Замовник:
Фонд розвитку інновацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
42688455
-
Адреса:
04107, Україна, м. Київ, Київ, Отто Шмідта, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Пятаєва Олександра Олексіївна +380676175176 info@usf.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 093 321.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.09.2023 20:51 - 12.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
06.09.2023 20:51 - 15.09.2023 22:55
Аукціон:
18.09.2023 15:04 - 18.09.2023 15:33
Період кваліфікації:
з 18.09.2023 15:33
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
93704e5122d54c4bb5b7ce4cd8bbc5cc
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт та послуг
Період оскарження:
24.10.2023 17:03 - 03.11.2023 23:00
Дата опублікування:
24.10.2023 17:03
Дата виконання:
04.11.2023 00:03
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴3 093 321.00 Послуги з організації заходів: " Хакатон 1, Хакатон 2, «Полігон 1» (2 дні), «Полігон 2» (2 дні), «Мітап 1», «Мітап 2», «Мітап 3», «Мітап 4», «Мітап 5», «Мітап 6»"