-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Яйця курячі.
Тендер Prozorro UA-2023-09-06-007883-a
Завершена
141 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.4% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 1.4% або 2 000.00 UAH
Номер:
5b919d73d5464708bd5c63f7ee2573d0
Внутрішній номер закупівлі:
18881172
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-06-007883-a
Замовник:
Київський спортивний ліцей
×
-
Код ЄДРПОУ:
23516367
-
Адреса:
03126, Україна, Київська область, Київ, бульвар Гавела Вацлава, 46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ткаченко Микола Іванович 380679733924 zakupivliksli@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
141 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.09.2023 13:42 - 11.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
06.09.2023 13:42 - 14.09.2023 09:00
Аукціон:
15.09.2023 13:31 - 15.09.2023 13:54
Період кваліфікації:
15.09.2023 13:54 - 17.09.2023 20:23
Період завантаження договору:
23.09.2023 00:00 - 03.10.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴141 000.00 Яйця курячі.