-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Товари сантехнічного призначення
Тендер Prozorro UA-2023-09-06-005263-a
Завершена
301 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 505.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 505.00 UAH
Номер:
c5baee0aac854ff18ddfa8e06fa0e4c7
Внутрішній номер закупівлі:
18878580
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-06-005263-a
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЛИЧКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42714998
-
Адреса:
51140, Україна, Дніпропетровська область, с. Личкове, вул. Центральна, буд. 103
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олеся Бут +380678457258 lychksil04340@ukr.net https://lychksil.otg.dp.gov.ua/ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
301 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.09.2023 11:44 - 11.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
06.09.2023 11:44 - 14.09.2023 00:00
Період кваліфікації:
14.09.2023 00:03 - 14.09.2023 15:39
Період завантаження договору:
20.09.2023 00:00 - 30.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴301 000.00 Товари сантехнічного призначення