-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
Тендер Prozorro UA-2023-09-06-005065-a
Завершена
580 880.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 904.40 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 904.40 UAH
Номер:
7c0fbeb5a8b846629c9522ef43bdd9f2
Внутрішній номер закупівлі:
18878408
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-06-005065-a
Замовник:
Донецький національний медичний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
02010698
-
Адреса:
84404, Україна, Донецька область, Лиман, вул. Привокзальна, буд. 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шумова Олеся Анатоліївна 380505381933 tender@dsmu.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
580 880.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.09.2023 13:08 - 11.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
06.09.2023 13:08 - 14.09.2023 10:00
Період кваліфікації:
14.09.2023 10:01 - 18.09.2023 15:39
Період завантаження договору:
24.09.2023 00:00 - 04.10.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴580 880.00 Протезно-ортопедичні вироби (АПАРАТИ ІЛІЗАРОВА)