-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2023-09-05-011644-a
Торги не відбулися
877 362.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 386.81 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 386.81 UAH
Номер:
0b150adc5aed418a859f2bdb532ba213
Внутрішній номер закупівлі:
18869815
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-05-011644-a
Замовник:
Комунальний заклад позашкільної освіти "Житомирська дитячо - юнацька спортивна школа "Авангард" Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
24704504
-
Адреса:
10008, Україна, Житомирська область, місто Житомир, вулиця Фещенка - Чопівського, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Савчук Світлана Миколаївна +380967110512 avangard_zt@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
877 362.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.09.2023 15:49 - 10.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
05.09.2023 15:49 - 13.09.2023 15:54
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴877 362.00 Природний газ