-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 4
Електрична енергія.
Тендер Prozorro UA-2023-09-05-005893-a
Завершена
6 937 534.22
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 34 687.68 UAH
мін. крок: 0.5% або 34 687.68 UAH
Номер:
90d9ee64e0c24290a4c3cc81793178f9
Внутрішній номер закупівлі:
18864084
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-05-005893-a
Замовник:
ОБУХІВСЬКЕ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО
×
-
Код ЄДРПОУ:
25690247
-
Адреса:
08703, Україна, Київська область, місто Обухів, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА, будинок 130В
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Саченко Людмила Сергіївна 380963842054 voda_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
6 937 534.22 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.09.2023 12:18 - 10.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
05.09.2023 12:18 - 13.09.2023 00:00
Аукціон:
13.09.2023 12:32 - 13.09.2023 13:01
Період кваліфікації:
13.09.2023 13:01 - 27.09.2023 16:40
Період завантаження договору:
03.10.2023 00:00 - 13.10.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 937 534.22 Електрична енергія.