-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
Тендер Prozorro UA-2023-09-05-000426-a
Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» (далі закон) і урахуванням постанови КМУ від 12.10.2022 №1178 « Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (далі Особливості), а саме: в підпункті 6 пункті 13 Особливостей встановлено, що придбання замовниками товарів і вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли відмінено відкриті торги через відсутність учасника процедури закупівлі (учасників процедури закупівлі), у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації, та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих тортів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі).
-
Код ЄДРПОУ:
02144714
-
Адреса:
82300, Україна, Львівська область, місто Борислав, вулиця Шевченка,42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Результати торгів
-
Код ЄДРПОУ:
20763591
-
Контактна особа:
Тасенюк Ніна Петрівна 0234850056 cmlboryslav@ukr.net
-
Адреса:
82300, Україна, Львівська область, м.Борислав, вул. Куліша 41А
Контракти
-
Код ЄДРПОУ:
20763591
-
Контактна особа:
Тасенюк Ніна Петрівна 0234850056 cmlboryslav@ukr.net
-
Адреса:
82300, Україна, Львівська область, м.Борислав, вул. Куліша 41А