-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 50720000-8 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення - Послуга з утримання в належному стані внутрішніх та зовнішніх мереж теплопостачання в приміщені адмінбудівлі по вул. Б.Руснаків, 3, м. Чернівці
Тендер Prozorro UA-2023-09-04-013280-a
Завершена
51 040.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 510.40 UAH
мін. крок: 1% або 510.40 UAH
Номер:
7db0145164694c68867b7ec5df5d51e7
Внутрішній номер закупівлі:
18857966
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-04-013280-a
Замовник:
ФІЛІЯ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ" "ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДИРЕКЦІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40020724
-
Адреса:
58001, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Головна, 91а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Irina Golubiak +380955515999 irinagolubiak@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
51 040.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.09.2023 20:59 - 09.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2023 20:59 - 12.09.2023 21:00
Період кваліфікації:
12.09.2023 21:00 - 19.09.2023 16:12
Період завантаження договору:
25.09.2023 00:00 - 05.10.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴51 040.00 ДК 021:2015 - 50720000-8 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення - Послуга з утримання в належному стані внутрішніх та зовнішніх мереж теплопостачання в приміщені адмінбудівлі по вул. Б.Руснаків, 3, м. Чернівці