-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій у КНП "Криворізька міська дитяча лікарня №4"КМР, за адресою: вул. Володимира Великого, 33Д, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50008 (Послуги з поточного ремонту по заміні віконних та балконного блоків)
Тендер Prozorro UA-2023-09-04-010721-a
Торги відмінено
1 266 658.44
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 333.29 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 333.29 UAH
Номер:
3becf48816874bb7b7e4c3806442f8f6
Внутрішній номер закупівлі:
18855433
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-04-010721-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ №4" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02007259
-
Адреса:
50008, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Володимира Великого, 33Д
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Томіліна +380973584285 detstvo4ekonom@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 266 658.44 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.09.2023 16:01 - 10.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2023 16:01 - 13.09.2023 15:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
4858490d12af477ca9a0e5a59884f28f
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Період оскарження:
12.09.2023 15:55 - 23.09.2023 00:00
Дата опублікування:
12.09.2023 15:55
Дата виконання:
23.09.2023 00:01
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴1 266 658.44 Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій у КНП "Криворізька міська дитяча лікарня №4"КМР, за адресою: вул. Володимира Великого, 33Д, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50008 (Послуги з поточного ремонту по заміні віконних та балконного блоків)