-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
М'ясо
Тендер Prozorro UA-2018-04-04-000516-b
Завершена
237 887.36
UAH без ПДВ
Номер:
712db8b969294a39b8bb6b56be2193d1
Внутрішній номер закупівлі:
1883675
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-04-04-000516-b
Замовник:
Очаківська загальноосвітня санаторна школа - інтернат І - ІІІ ступенів Миколаївської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04590004
-
Адреса:
57508, Україна, Миколаївська область, місто Очаків, вул. Лоцманська, 56
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Даскал Тетяна Миколаївна +380515430317 ochakiv-internat@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Двократна відміна тендера через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізнялися від вимог, визначених у тендерній документації
Очікувана вартість:
237 887.36 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Документів не завантажено.
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Курятина, тушки охолоджені - 130 кг, Курятина, тушки заморожені - 50 кг, свинина без кості охолоджена - 1852 кг, свинина без кості заморожена - 200 кг, печінка яловича охолоджена - 60 кг, печінка яловича заморожена - 20 кг
Кількість
2312 кілограм
Період постачання
01.04.2018 - 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Коваль В.О.
Оскарження: 04.04.2018 15:48 - 16.04.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2765003950
-
Контактна особа:
Коваль Віктор Олександрович 0969979165
-
Адреса:
57508, Україна, Миколаївська область, Очаків, вул. Суворова 160
Оскарження: 04.04.2018 15:48 - 16.04.2018 00:00
Ціна пропозиції
237 887.36 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.04.2018 15:12
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
4765499885ed4807a5f94bf55ec4bb28
Ідентифікатор договору:
UA-2018-04-04-000516-b-a1
Постачальник:
ФОП Коваль В.О.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2765003950
-
Контактна особа:
Коваль Віктор Олександрович 0969979165
-
Адреса:
57508, Україна, Миколаївська область, Очаків, вул. Суворова 160
Номер договору:
49
Сума договору:
237 887.36 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.04.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
16.04.2018 00:00
Статус:
Підписаний