-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природній газ
Тендер Prozorro UA-2023-08-31-006251-a
Торги не відбулися
1 125 664.52
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 628.32 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 628.32 UAH
Номер:
43c51c9a83e44ce8aa421fb5f5a5e20c
Внутрішній номер закупівлі:
18828998
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-31-006251-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ БІЛЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43041459
-
Адреса:
47707, Україна, Тернопільська область, с. Біла, вул. Молодіжна, буд. 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марія Дмитроца +380969505727 maria.matviiv24@gmail.com http://otgteachers.blogspot.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 125 664.52 UAH з ПДВ
Період уточнення:
31.08.2023 14:34 - 05.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2023 14:34 - 08.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 125 664.52 Природній газ