-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань (Батиметричне обстеження підводних частин гідротехнічних споруд нижнього б'єфу Канівської ГЕС методом широкосмугового сканування дна засобами ехолокації для філії "Канівська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2023-08-31-002053-a
Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій згідно тендерної документації.
Завершена
1 582 967.49
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 15 800.00 UAH
мін. крок: 1% або 15 800.00 UAH
Номер:
ef764f3d8a5841e99794986954d48b52
Внутрішній номер закупівлі:
18824807
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-31-002053-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгород, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Сергій КУЧЕРЕНКО 380459658511 tenderist140303@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 582 967.49 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2023 10:32 - 08.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2023 10:32 - 11.09.2023 09:00
Період кваліфікації:
11.09.2023 09:02 - 18.09.2023 15:14
Період завантаження договору:
24.09.2023 00:00 - 04.10.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 582 967.49 ДК 021:2015 код 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань (Батиметричне обстеження підводних частин гідротехнічних споруд нижнього б'єфу Канівської ГЕС методом широкосмугового сканування дна засобами ехолокації для філії "Канівська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")