• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Природний газ (Код ДК 021:2015- 09120000-6 – Газове паливо)

Торги не відбулися

562 832.26 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 814.16 UAH
Номер: 17e677862eb047dbbc2d557ac691a880
Внутрішній номер закупівлі: 18821848
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-08-30-010741-a   
Замовник: ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ШРАМКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Олег Криволап +380967140518 olegkrivolap@ukr.net https://shramkivska-gromada.gov.ua/prozorro/
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 562 832.26 UAH з ПДВ
Період уточнення: 30.08.2023 17:32 - 05.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 30.08.2023 17:32 - 08.09.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴562 832.26 Природний газ (Код ДК 021:2015- 09120000-6 – Газове паливо)