-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 38550000-5 (Лічильники теплової енергії)
Тендер Prozorro UA-2023-08-30-004849-a
Завершена
185 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 850.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 850.00 UAH
Номер:
13faf7de02d34b29bf38132beae1bf51
Внутрішній номер закупівлі:
18816021
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-30-004849-a
Замовник:
КП "Коменергосервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36639101
-
Адреса:
49081, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Артільна, буд. 6-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Сергій Матюшенко +380676308004 komenergoservice21@gmail.com http://www.kes.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38550000-5 ЛічильникиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
185 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.08.2023 12:46 - 04.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
30.08.2023 12:46 - 07.09.2023 08:00
Період кваліфікації:
07.09.2023 08:00 - 11.09.2023 09:55
Період завантаження договору:
17.09.2023 00:00 - 27.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴185 000.00 ДК 021:2015 – 38550000-5 (Лічильники теплової енергії)