-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Послуги з ремонту лічильників витрат води для філії "Канівська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2023-08-29-011207-a
Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій згідно тендерної документації.
Торги не відбулися
5 366.67
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 53.66 UAH
мін. крок: 1% або 53.66 UAH
Номер:
8f840c7bcc5e46c3a2aec09de12763da
Внутрішній номер закупівлі:
18809628
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-29-011207-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгород, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Почтова Роксолана 380965268579 rokslana1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
5 366.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
29.08.2023 16:46 - 04.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
29.08.2023 16:46 - 07.09.2023 09:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 366.67 ДК 021:2015 код 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Послуги з ремонту лічильників витрат води для філії "Канівська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")