• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Пряники, печиво, вафлі

Торги не відбулися

200 300.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 001.50 UAH
Номер: a7be0ca7aed54c039145039be617e829
Внутрішній номер закупівлі: 18805856
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-08-29-007423-a   
Замовник: Комунальний заклад Львівської обласної ради "Львівський фаховий коледж спорту"
Контактна особа: Люба Володимирівна Івасюта +30322382792 ivasyuta.luba@gmail.com http://www.ufk.lviv.ua/ua-home.html
Класифікатор ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 200 300.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 29.08.2023 14:45 - 03.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 29.08.2023 14:45 - 06.09.2023 01:00
Період кваліфікації: 06.09.2023 01:01 - 13.09.2023 17:38

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴200 300.00 Пряники, печиво, вафлі