• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

ДК 021:2015: 43810000-4 — Деревообробне обладнання (Подрібнювач (корчувач) пнів)

Завершена

289 520.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 447.60 UAH
Номер: 9e77e5b78b194ec8ab1d48aefd5efce7
Внутрішній номер закупівлі: 18805715
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-08-29-007267-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗЕЛЕНБУД"
Контактна особа: Іван Шекун +380443515133 shekun.tender@gmail.com https://zelenbud.zp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 43810000-4 Деревообробне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 289 520.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 29.08.2023 14:10 - 03.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 29.08.2023 14:10 - 06.09.2023 15:00
Період кваліфікації: 06.09.2023 15:03 - 08.09.2023 10:41
Період завантаження договору: 14.09.2023 00:00 - 24.09.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴289 520.00 ДК 021:2015: 43810000-4 — Деревообробне обладнання (Подрібнювач (корчувач) пнів)