-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Бензин А-95 код ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистиляти
Тендер Prozorro UA-2023-08-29-001631-a
Завершена
170 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 700.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 700.00 UAH
Номер:
41a9683f3a9d40a1a7c0bbb9fc58068f
Внутрішній номер закупівлі:
18800066
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-29-001631-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТУРБОТА" НОВОСЕЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
31908713
-
Адреса:
38732, Україна, Полтавська область, с. Новоселівка, провулок Підлісний, буд. 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Сенько +380665956483 kpturbota@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
170 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.08.2023 09:57 - 03.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
29.08.2023 09:57 - 06.09.2023 10:00
Аукціон:
07.09.2023 14:50 - 07.09.2023 15:13
Період кваліфікації:
07.09.2023 15:13 - 11.09.2023 11:24
Період завантаження договору:
17.09.2023 00:00 - 27.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴170 000.00 Бензин А-95 код ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистиляти