• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги з заправки/відновлення картриджів лазерного принтера

Послуги з заправки/відновлення картриджів лазерного принтера

Завершена

279 721.80 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 398.61 UAH
Номер: cddcfb0890ea4bbaa0ac04e1761e177d
Внутрішній номер закупівлі: 1879252
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-03-06-000463-b   
Замовник: Філія «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Українська залізниця»
Контактна особа: Чайковська О. Філія "ЦЗВ" Олена Вікторівна +38 (044) 465 08 82 tender@czv.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерівАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 279 721.80 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 398.61 UAH
Період уточнення: 06.03.2018 15:08 - 12.03.2018 10:00
Період прийому пропозицій: 06.03.2018 15:08 - 22.03.2018 10:00
Аукціон: 23.03.2018 11:45 - 23.03.2018 12:24
Період кваліфікації: 23.03.2018 12:24 - 28.03.2018 17:30
Період завантаження договору: 23.03.2018 12:24 - 12.04.2018 12:24

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Заправка картриджа CF 283А до принтера HP LJ М201/М125
Код ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів
Кількість 30 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Заправка картриджа СЕ 285А до принтера HP LJ М 1132
Код ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів
Кількість 30 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Заправка картриджа Q2612А до принтера HP LJ 3030, HP LJ 3020
Код ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів
Кількість 60 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Заправка картриджа СВ435А до принтера HP LJ Р1005
Код ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів
Кількість 25 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Заправка картриджа C4092A до принтера HP LJ1100
Код ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів
Кількість 20 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Заправка картриджа C 7115 A до принтера HP LJ 1200
Код ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів
Кількість 30 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Заправка картриджа Q2613А до принтера HP LJ 1300
Код ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів
Кількість 20 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Заправка картриджа СВ436А до принтера HP LJ Р1522/М1120/Р1505
Код ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів
Кількість 25 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Заправка картриджа СЕ278А до принтера HP LJ Р1566/1606 DN
Код ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів
Кількість 25 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Заправка картриджа CЕ 505А до принтера HP LJ Р2035/Р2055
Код ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів
Кількість 100 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Заправка картриджа Canon 719 до принтера Canon MF419x
Код ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів
Кількість 200 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Заправка картриджа CF280А М425DN/M401DW
Код ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів
Кількість 60 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Заправка картриджа Q2610А до принтера HP LJ 2300
Код ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів
Кількість 10 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Заправка картриджа Q7516А до принтера HP LJ 5200
Код ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів
Кількість 10 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Заправка картриджа CF 280 Х до принтера HP LJ М425DN/M401DW
Код ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів
Кількість 40 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Заправка картриджа C 4129 X до принтера HP 5000N/5100
Код ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів
Кількість 20 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Заправка картриджа СВ 540А black до принтера HP LJ СМ 1312
Код ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів
Кількість 10 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Заправка картриджа СВ 541А cyan до принтера HP LJ СМ 1312
Код ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів
Кількість 5 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Заправка картриджа СВ 542А yellow до принтера HP LJ СМ 1312
Код ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів
Кількість 5 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Заправка картриджа СВ 543А magenta до принтера HP LJ СМ 1312
Код ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів
Кількість 5 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Заправка картриджа HP СF410A до принтера HP Color LJ Pro M477fdw
Код ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів
Кількість 25 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Заправка картриджа HP СF411A до принтера HP Color LJ Pro M477fdw
Код ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів
Кількість 20 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Заправка картриджа HP СF412A до принтера HP Color LJ Pro M477fdw
Код ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів
Кількість 20 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Заправка картриджа HP СF413A до принтера HP Color LJ Pro M477fdw
Код ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів
Кількість 20 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Відновлення картриджа CF 283А до принтера HP LJ М201/М125
Код ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів
Кількість 10 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Відновлення картриджа СЕ 285А до принтера HP LJ М1132
Код ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів
Кількість 10 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Відновлення картриджа Q2612А до принтера HP LJ 3030, HP LJ 3020
Код ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів
Кількість 15 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Відновлення картриджа СВ435А до принтера HP LJ Р1005
Код ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів
Кількість 10 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Відновлення картриджа C4092A до принтера HP LJ1100
Код ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів
Кількість 10 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Відновлення картриджа C 7115 A до принтера HP LJ 1200
Код ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів
Кількість 10 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Відновлення картриджа Q2613А до принтера HP LJ 1300
Код ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів
Кількість 10 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Відновлення картриджа СВ436А до принтера HP LJ Р1522/М1120/Р1505
Код ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів
Кількість 10 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Відновлення картриджа СЕ278А до принтера HP LJ Р1566/1606 DN
Код ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів
Кількість 10 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Відновлення картриджа CЕ 505А до принтера HP LJ Р2035/Р2055
Код ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів
Кількість 40 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Відновлення картриджа Canon 719 до принтера Canon MF419x
Код ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів
Кількість 60 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Відновлення картриджа HP LJ CF280А М425DN/M401DW
Код ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів
Кількість 20 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Відновлення картриджа Q2610А до принтера HP LJ 2300
Код ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів
Кількість 5 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Відновлення картриджа Q7516А до принтера HP LJ 5200
Код ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів
Кількість 5 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Відновлення картриджа CF 280Х до принтера HP LJ М425DN/M401DW
Код ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів
Кількість 10 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Відновлення картриджа C 4129X до принтера HP 5000N/5100
Код ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів
Кількість 5 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Відновлення картриджа СВ 540А black до принтера HP LJ СМ 1312
Код ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів
Кількість 3 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Відновлення картриджа СВ 541А cyan до принтера HP LJ СМ 1312
Код ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів
Кількість 3 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Відновлення картриджа СВ 542А yellow до принтера HP LJ СМ 1312
Код ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів
Кількість 3 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Відновлення картриджа СВ 543А magenta до принтера HP LJ СМ 1312
Код ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів
Кількість 3 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Відновлення картриджа HP СF410A до принтера HP Color LJ Pro M477fdw
Код ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів
Кількість 5 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Відновлення картриджа HP СF411A до принтера HP Color LJ Pro M477fdw
Код ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів
Кількість 5 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Відновлення картриджа HP СF412A до принтера HP Color LJ Pro M477fdw
Код ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів
Кількість 5 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Відновлення картриджа HP СF413A до принтера HP Color LJ Pro M477fdw
Код ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів
Кількість 5 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "В І Р Н И Й Д Р У К"

Оскарження: 23.03.2018 12:24 - 08.04.2018 00:00
Початкова пропозиція 188 424.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
188 424.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.03.2018 17:30
Документи 45
Скарги 0
ТОВ Гарант прінт сервіс
Початкова пропозиція 256 170.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
227 994.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 27
Скарги 0
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СТАР ПРІНТ"
Початкова пропозиція 263 680.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
228 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 10
Скарги 0
Товариство з обмеженою відповідальністю "В.М."
Початкова пропозиція 274 426.44 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
274 426.44 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 26
Скарги 0
ТОВ "МАККОН"
Початкова пропозиція 279 720.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
279 720.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 3
Скарги 0

Контракти

Номер: 8f6273895cb2440281eb590309c47ff1
Ідентифікатор договору: UA-2018-03-06-000463-b-b1
Постачальник: ТОВ "В І Р Н И Й Д Р У К"
Номер договору: ЦЗВ-08-00318-03
Сума договору: 188 424.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 12.04.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання: 12.04.2018 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
ЦЗВ-08-00318-03.pdf
p7s
sign.p7s