• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Катіоніт

Завершена

3 714 480.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 37 144.80 UAH
Номер: dcb3e1fa81fe425287f34dc61cee7f77
Внутрішній номер закупівлі: 18789299
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-08-28-003324-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Контактна особа: Кучерук Олена Миколаївна 380678292877 KUCHERUK.OM@KTE.KMDA.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015: 24320000-3 Основні органічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 3 714 480.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 28.08.2023 11:18 - 02.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 28.08.2023 11:18 - 05.09.2023 10:00
Аукціон: 06.09.2023 15:31 - 06.09.2023 16:00
Період кваліфікації: 06.09.2023 16:00 - 15.09.2023 15:11
Період завантаження договору: 21.09.2023 00:00 - 01.10.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 714 480.00 Катіоніт