-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Лічильник газу, ареометри, ультразвуковий твердомір, манометри, ручний рентгенофлуоресцентний аналізатор та ін.
Тендер Prozorro UA-2023-08-28-001776-a
Завершена
1 753 934.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 232.34 UAH
мін. крок: 0% або 232.34 UAH
Номер:
880f5822dff24a069df118f1dbcdb0c9
Внутрішній номер закупівлі:
18787753
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-28-001776-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Скрипник Дар'я Сергіївна 380442076145 SKRIPNIK.DARYA@GMAIL.COM
Класифікатор ДК 021:2015:
38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 753 934.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.08.2023 10:16 - 08.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
28.08.2023 10:16 - 11.09.2023 10:00
Аукціон:
12.09.2023 13:34 - 12.09.2023 13:57
Період кваліфікації:
12.09.2023 13:57 - 18.09.2023 16:05
Період завантаження договору:
24.09.2023 00:00 - 04.10.2023 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴377 700.00 Лот 1. Лічильник газу
- Лот №2 ₴150 000.00 Лот 2. Ареометри та ін
- Лот №3 ₴39 000.00 Лот 3. Ультразвуковий твердомір
- Лот №4 ₴23 234.00 Лот 4. Манометри
- Лот №5 ₴1 164 000.00 Лот 5. Ручний рентгенофлуоресцентний аналізатор