-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Асфальтування та благоустрій території Хмельницької СЗОШ № 18 І-ІІІ ступенів, ім. В. Чорновола по вул. Симона Петлюри, 12 у м.Хмельницькому, яка знаходиться в незадовільному технічному стані, з метою підготовки до навчального року
Тендер Prozorro UA-2023-08-23-012275-a
Місцезнаходження замовника: місто Хмельницький, вулиця Симона Петлюри, 12. Категорія замовника - юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади.Усі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. Якщо учасник торгів не є резидентом України, він може подавати свою пропозицію іноземною мовою та надати переклад українською, завірений нотаріально. Код ДК 021:2015:45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Торги відмінено
2 812 728.95
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 14 063.64 UAH
мін. крок: 0.5% або 14 063.64 UAH
Номер:
29ca0d2eba8a4f37996d6ce7352c68bf
Внутрішній номер закупівлі:
18762146
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-23-012275-a
Замовник:
КУ Хмельницька середня загальноосвітня школа № 18 І-ІІІ ст. ім.В.Чорновола
×
-
Код ЄДРПОУ:
25803013
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Симона Петлюри, 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кухарук Ольга Олександрівна +380382671536 Julia_kondratjuk@mail.ru
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 812 728.95 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.08.2023 18:08 - 28.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
23.08.2023 18:08 - 31.08.2023 12:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
975b254578f244c29e6a66f8dad96d1a
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
З підстави, що передбачена пп.2 п.50 Особливостей, - неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень, а саме: не вірно визначена очікувана вартість закупівлі.
Період оскарження:
24.08.2023 21:11 - 04.09.2023 00:00
Дата опублікування:
24.08.2023 21:11
Дата виконання:
04.09.2023 00:03
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴2 812 728.95 Асфальтування та благоустрій території Хмельницької СЗОШ № 18 І-ІІІ ступенів, ім. В. Чорновола по вул. Симона Петлюри, 12 у м.Хмельницькому, яка знаходиться в незадовільному технічному стані, з метою підготовки до навчального року