-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Послуги з письмового перекладу документів іноземною мовою
Тендер Prozorro UA-2023-08-23-008201-a
Завершена
13 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 67.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 67.00 UAH
Номер:
f1e48ae191194a9691fb6bf568b56359
Внутрішній номер закупівлі:
18758047
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-23-008201-a
Замовник:
КРОПИВНИЦЬКА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44005668
-
Адреса:
25030, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Лавандова 27б
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Плам Ігор 0958982037 kr.vi@customs.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79530000-8 Послуги з письмового перекладуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
13 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.08.2023 14:42 - 28.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
23.08.2023 14:42 - 31.08.2023 00:00
Аукціон:
31.08.2023 13:28 - 31.08.2023 13:51
Період кваліфікації:
31.08.2023 13:51 - 01.09.2023 14:06
Період завантаження договору:
07.09.2023 00:00 - 17.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴13 400.00 Послуги з письмового перекладу документів іноземною мовою