-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015: 48820000-2 - Серверне обладнання(серверне обладнання)
Тендер Prozorro UA-2023-08-23-002557-a
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська, більш детально в тендерній документації Вид забезпечення тендерних пропозицій: не передбачено Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: не передбачено На виконання вимог Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі (далі Порядку), затвердженого Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 11 червня 2020 року N 1082. назви товару кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі: код ДК 021:2015: 48820000-2 - Серверне обладнання(серверне обладнання)
Торги не відбулися
160 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 800.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 800.00 UAH
Номер:
b7d8f86f17ab4053900b797ab39f37c3
Внутрішній номер закупівлі:
18752464
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-23-002557-a
Замовник:
Полтавський державний аграрний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493014
-
Адреса:
36003, Україна, Полтавська область, Полтава, вул. Сковороди, 1/3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олег Дубинка +380532565219 oleh.dubynka@pdau.edu.ua http://pdaa.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
48820000-2 СервериАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
160 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.08.2023 10:43 - 28.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
23.08.2023 10:43 - 31.08.2023 10:42
Період кваліфікації:
31.08.2023 10:44 - 05.09.2023 11:33
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴160 000.00 код ДК 021:2015: 48820000-2 - Серверне обладнання(серверне обладнання)