-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій у КНП "Криворізька міська дитяча лікарня №4"КМР, за адресою: вул. Володимира Великого, 33Д, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50008 (Послуги з поточного ремонту по заміні віконних та балконного блоків)
Тендер Prozorro UA-2023-08-22-008261-a
Торги не відбулися
1 266 598.44
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 332.99 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 332.99 UAH
Номер:
ff5df2466e3c48c19c1cb21eafba5b30
Внутрішній номер закупівлі:
18744497
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-22-008261-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ №4" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02007259
-
Адреса:
50008, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Володимира Великого, 33Д
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Томіліна +380973584285 detstvo4ekonom@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 266 598.44 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.08.2023 14:33 - 28.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
22.08.2023 14:33 - 31.08.2023 15:00
Період кваліфікації:
31.08.2023 15:01 - 01.09.2023 11:41
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 266 598.44 Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій у КНП "Криворізька міська дитяча лікарня №4"КМР, за адресою: вул. Володимира Великого, 33Д, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50008 (Послуги з поточного ремонту по заміні віконних та балконного блоків)