-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт басейну ліцею ім. І. Пулюя на вул. І. Пулюя,16. Коригування
Тендер Prozorro UA-2023-08-18-011289-a
Назва предмету закупівлі: «Капітальний ремонт басейну ліцею ім. І. Пулюя на вул. І. Пулюя,16. Коригування» ,Код національного класифікатора України ДК 021:2015: 45450000-6 -Інші завершальні роботи. Місцезнаходження Замовника: Україна, м. Львів, 79071,вул.Пулюя,16. Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади - орган місцевого самоврядування. Процедура закупівлі: Відкриті торги з особливостями
Завершена
22 089 037.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 110 445.19 UAH
мін. крок: 0.5% або 110 445.19 UAH
Номер:
88120efa94124b67a9872a5e8f2504cb
Внутрішній номер закупівлі:
18721490
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-18-011289-a
Замовник:
Ліцей імені Івана Пулюя
×
-
Код ЄДРПОУ:
20834411
-
Адреса:
79071, Україна, Львівська область, Львів, вул.Пулюя,16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ковальчук Божена Петрівна +380322638227 school83@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
22 089 037.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.08.2023 17:00 - 23.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
18.08.2023 17:00 - 26.08.2023 00:00
Період кваліфікації:
26.08.2023 00:02 - 30.08.2023 16:19
Період завантаження договору:
05.09.2023 00:00 - 15.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴22 089 037.00 Капітальний ремонт басейну ліцею ім. І. Пулюя на вул. І. Пулюя,16. Коригування