-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні» (НК 024:2023: 35379 Стіл операційний універсальний електрогідравлічний)
Тендер Prozorro UA-2023-08-18-010188-a
Завершена
95 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 475.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 475.00 UAH
Номер:
6ef93ef05f3847bdb09648bb583d6eaf
Внутрішній номер закупівлі:
18720402
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-18-010188-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ПЕРИНАТАЛЬНИЙ ЦЕНТР ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20551995
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Чорновола, буд. 49
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ніна Зобків +380967201978 mkpc.if@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
95 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.08.2023 15:44 - 23.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
18.08.2023 15:44 - 26.08.2023 18:00
Період кваліфікації:
26.08.2023 18:03 - 28.08.2023 18:43
Період завантаження договору:
03.09.2023 00:00 - 13.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴95 000.00 ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні» (НК 024:2023: 35379 Стіл операційний універсальний електрогідравлічний)