• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Електрохірургічний апарат для потреб Комунального некомерційного підприємства Сумської обласної ради "Сумський обласний клінічний онкологічний центр"

Закупівля здійснюється відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі», з урахуванням Постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178 “Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування” (із змінами). Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою. Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. У разі надання інших документів складених мовою іншою ніж українська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою, переклад (або справжність підпису перекладача) - засвідчений нотаріально або легалізований у встановленому законодавством України порядку або засвідчений уповноваженою особою учасника. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою.

Завершена

1 700 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 17 000.00 UAH
Номер: 486cc1c1d4324cf191324ecc5217e01f
Внутрішній номер закупівлі: 18702654
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-08-17-005566-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "СУМСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА" СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Контактна особа: Інна Кареліна +380542700065 innesa.sych@gmail.com http://fondpp.sumy.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 700 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 17.08.2023 12:22 - 22.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 17.08.2023 12:22 - 25.08.2023 00:00
Період кваліфікації: 25.08.2023 00:02 - 01.09.2023 10:54
Період завантаження договору: 07.09.2023 00:00 - 17.09.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 700 000.00 Електрохірургічний апарат