-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2023-08-17-004927-a
Торги не відбулися
8 196 924.82
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 40 984.63 UAH
мін. крок: 0.5% або 40 984.63 UAH
Номер:
e2d631d8fd1c4317b81fa27e8b01300f
Внутрішній номер закупівлі:
18701975
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-17-004927-a
Замовник:
ОБУХІВСЬКЕ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО
×
-
Код ЄДРПОУ:
25690247
-
Адреса:
08703, Україна, Київська область, місто Обухів, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА, будинок 130В
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Лісова Вікторія Сергіївна 0660818090 voda_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
8 196 924.82 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.08.2023 11:53 - 22.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
17.08.2023 11:53 - 25.08.2023 00:00
Період кваліфікації:
25.08.2023 00:01 - 05.09.2023 09:34
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴8 196 924.82 Електрична енергія