-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ящики з рубильником
Тендер Prozorro UA-2023-08-16-011593-a
Підпунктом 6 пункту 13 Особливостей передбачено, що придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 000 грн, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів у разі, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації). 12 липня 2023 року відкриті торги з особливостями UA-2023-06-30-008684-a щодо закупівлі по коду ДК 021:2015: 31680000-6 – Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання, 31682100-1 – Електрошафи (Ящики з рубильником) були відмінені електронною системою закупівель у зв'язку із відсутністю пропозицій. 13. Обґрунтування. Документи, що підтверджують наявність підстав для укладення договору про закупівлю без використання електронної системи закупівель: - Звіт про результати проведення процедури закупівлі по коду ДК 021:2015: 31680000-6 – Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання, 31682100-1 – Електрошафи (Ящики з рубильником), (ідентифікатор закупівлі: UA-2023-06-30-008684-a)
-
Код ЄДРПОУ:
02009896
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, смт. Антонівка, шосе В’ячеслава Чорновола , 26-б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Тендерна документація
Номенклатура
Результати торгів
-
Код ЄДРПОУ:
44969932
-
Контактна особа:
Штихно О.І. +380507322771
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон, вул. І. Куліка, б.116-г, кв.95
Контракти
-
Код ЄДРПОУ:
44969932
-
Контактна особа:
Штихно О.І. +380507322771
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон, вул. І. Куліка, б.116-г, кв.95
Ящик з перекидним рубильником Iн-630А IP21: 11 333.30000 UAH без ПДВ
Ящик з рубильником ВР32-37 та запобіжниками ПН2-400 з плавкою вставкою 315А Ін-400А IP31: 6 605.90000 UAH без ПДВ
Ящик з рубильником ВР32-39 та запобіжниками ПН2-630 з плавкою вставкою 500А Ін-630А IP31: 11 163.80000 UAH без ПДВ