-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Яйця курячі
Тендер Prozorro UA-2023-08-15-014958-a
Торги не відбулися
66 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 333.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 333.00 UAH
Номер:
d3b5e7f581ee4aa082e2bc66417b4d6e
Внутрішній номер закупівлі:
18683789
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-15-014958-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ЖОВТАНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41420942
-
Адреса:
80431, Україна, Львівська область, с. Жовтанці, ВУЛИЦЯ ЛЬВІВСЬКА , будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Токар Лілія Ярославівна 0965193780 ZAKUPIVLI.OSVITA@GMAIL.COM
Класифікатор ДК 021:2015:
03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
66 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.08.2023 17:37 - 20.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
15.08.2023 17:37 - 23.08.2023 00:00
Період кваліфікації:
23.08.2023 00:03 - 24.08.2023 16:50
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴66 600.00 Лот 1. Яйця курячі