-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Деревина (дошка соснова) - прямий договір після відміни відкритих торгів
Тендер Prozorro UA-2023-08-15-008548-a
Завершена
160 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
912344db9c0e498db633ff96b4158f13
Внутрішній номер закупівлі:
18677385
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-15-008548-a
Замовник:
Державне підприємство "Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02224614
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Лесі Українки, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрій Корнієнко +380322354102 teatr21@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
160 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Деревина (дошка соснова) - прямий договір після відміни відкритих торгів
Кількість
11 метри кубічні
Період постачання
до 21.08.2023
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ХУХРА ОКСАНА ВІКТОРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3033013144
-
Адреса:
82500, Україна, Львівська область, Турківський р-н місто Турка ВУЛИЦЯ МОЛОДІЖНА будинок 66 квартира 12
Ціна пропозиції
160 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.08.2023 12:51
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
ed30d22b1f8348869207a73af217e15f
Ідентифікатор договору:
UA-2023-08-15-008548-a-b1
Постачальник:
ХУХРА ОКСАНА ВІКТОРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3033013144
-
Адреса:
82500, Україна, Львівська область, Турківський р-н місто Турка ВУЛИЦЯ МОЛОДІЖНА будинок 66 квартира 12
Номер договору:
15
Сума договору:
160 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.08.2023 00:00 - 31.12.2023 00:00
Дата підписання:
15.08.2023 12:43
Статус:
Виконаний